Шампионът Лудогорец се измъчи, но все пак успя да победи

...

Лудогорец се измъчи, но елиминира Спартак Варна за Купата

Шампионът Лудогорец се изтеза, само че въпреки всичко съумя да победи с 2:1 Спартак Варна в четвъртфиналите в шампионата за Купата.
Прочетете още
В 26-та минута Лудогорец съумя да открие Родни Антуи пусна към Александър Белоусев, който в началото загуби топката, само че топката се удари в Нонато и изведе Белоусев самичък против Слуга и варненци откриха - 0:1.

В 38-та минута Пьотровски центрира атрактивно с външен към Кайо Видал, който овладя и с прекрасен удар от воле изравни.

В 76-та минута първенците стигнаха до цялостен поврат и до успеха, откакто топката доближи до Мануел Шоу, а той от границата на пеналта със страховит изстрел матира Дичевски за 2:1.

Лудогорец се причисли към Локомотив София и стана вторият финалист в шампионата за Купата на България.

По-късно през днешния ден е третият четвъртфинал сред ЦСКА и Черно море.
Източник: trafficnews.bg