Шакира е благодарна за всички преживявания, които е имала, дори

...
Шакира е благодарна за всички преживявания, които е имала, дори
Коментари Харесай

Шакира проговори за Пике 4 години след раздялата

Шакира е признателна за всички прекарвания, които е имала, даже и за мъчителните.

 

Изминаха четири години от скандалната ѝ разлъка с Жерар Пике, бащата на синовете ѝ, Саша и Милан.

Тя се потопи в музиката си след изневярата на някогашния футболист, издавайки най-известния си албум до момента, Las Mujeres Ya No Lloran, и достигайки нови висоти във към този момент извисяващата се кариера.

 

Докато се приготвя за показване на Световното състезание по футбол през лятото на 2026 г., което ще затвърди царуването ѝ като кралица на спортното събитие, Шакира показа въпреки всичко няколко любящи думи за някогашния си сътрудник.

 

В изявление за The Times поп звездата признава въздействието, което срещата с Пике е оказала върху живота ѝ. „ Винаги ще нося тази признателност в сърцето си за бащата на децата ми и за това, че ме трансформира в майката, която съм през днешния ден “, каза тя.

 

Изявленията разкриват, че времето е свършило своята работа, излекувайки раната, която Жерар ѝ аргументи, започвайки зад тила ѝ връзка с младата си персонална асистентка Клара Чиа.

 

Шакира назова края на тази връзка своя „ най-мрачен миг “ и показа какъв брой мъчно е било да се откаже от тази фантазия. „ Видях разпадането на фамилията си, фамилията, което мечтаех да запазя вечно “, продължи тя.

 

 

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР