Шакира проговори за Пике 4 години след раздялата
Шакира е признателна за всички прекарвания, които е имала, даже и за мъчителните.
Изминаха четири години от скандалната ѝ разлъка с Жерар Пике, бащата на синовете ѝ, Саша и Милан.
Тя се потопи в музиката си след изневярата на някогашния футболист, издавайки най-известния си албум до момента, Las Mujeres Ya No Lloran, и достигайки нови висоти във към този момент извисяващата се кариера.
Докато се приготвя за показване на Световното състезание по футбол през лятото на 2026 г., което ще затвърди царуването ѝ като кралица на спортното събитие, Шакира показа въпреки всичко няколко любящи думи за някогашния си сътрудник.
В изявление за The Times поп звездата признава въздействието, което срещата с Пике е оказала върху живота ѝ. „ Винаги ще нося тази признателност в сърцето си за бащата на децата ми и за това, че ме трансформира в майката, която съм през днешния ден “, каза тя.
Изявленията разкриват, че времето е свършило своята работа, излекувайки раната, която Жерар ѝ аргументи, започвайки зад тила ѝ връзка с младата си персонална асистентка Клара Чиа.
Шакира назова края на тази връзка своя „ най-мрачен миг “ и показа какъв брой мъчно е било да се откаже от тази фантазия. „ Видях разпадането на фамилията си, фамилията, което мечтаех да запазя вечно “, продължи тя.




