Севлиево победи Вихър с 1:0 в Славяново. Двубоят от 31-ия

...

Севлиево излъга Вихър

Севлиево победи Вихър с 1:0 в Славяново. Двубоят от 31-ия кръг на Северозападната Трета лига. Явор Генчев донесе успеха в 55-ата минута с удар от границата на наказателното поле.
 Вихър: Респект и почитание към Феро и тима му Вихър: Респект и почитание към Феро и тима му
Както се и очакваше стана извънредно оспорвана борба. Домакините имаха превес през първото полувреме. Кристиян Григоров с глава и капитана Цветан Петров пропуснаха да открият резултата.
 Севлиево гостува в Славяново за дербито с Вихър Севлиево гостува в Славяново за дербито с Вихър
Първата половина на второто полувреме беше за севлевци. Освен гола, можеха да вкарат още един път, само че Светлин Линев отрази удар с глава от близко на Ивайло Иванов.