Севиля сложи край на поредицата си от неубедителни мачове с

...

Най-сетне малко радост и за Севиля

Севиля постави завършек на поредицата си от неубедителни мачове с значим триумф. Селекцията на Хулен Лопетеги се наложи минимално над дебютантите в конкуренцията от Рен с 1:0.

Единственото попадение в срещата осъществя нидерландецът Луук Де Йонг в 56-ата минута. Тогава " лалето " получи съвършено центриране от Акуня и единствено подложи вътрешната част на своята обувка, с цел да остави без опция за реакция Гомис.
 Челси завоюва гостуването си на ФК Краснодар с 4:0
Челси громи в Русия пред погледа на Абрамович

Лондончани разрушиха ФК Краснодар с 4:0

Общо взето, вратарят на бретанци беше и основното настоящо лице на " Рамон Санчес Писхуан ". Въпросният на няколко пъти сподели отличен инстикт при удари на Де Йонг, Окампос и Ел Хадади. Веднъж негов правилен асистент беше и напречната греда при шут на Жоан Жордан.
 Снимка 502864
Източник:

Така французите си потеглиха, понесли допустимо минимум вреди на своето добро име. В идващия кръг те се изправят против другия любимец в групата Челси. На Севиля пък следва борба с ФК Краснодар.
 Дортмунд резервира самообладание и пречупи Зенит, пробен Лацио не загуби от Брюж