Сериозни емоции съпътстваха първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига

...

СКАНДАЛ: Обвиниха шефовете на ПСЖ в изнудване на съдията на мача с Реал

Сериозни страсти съпътстваха първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига сред Пари Сен Жермен и Реал Мадрид.

По време на конфликта породи компрометираща обстановка за съдиите. Според радио MARCA, двама от водачите на френския тим оказали напън върху реферите.

" Ал Хелаифи и Леонардо слязоха на полувремето, с цел да окажат напън върху Орсато. Хората от УЕФА станаха очевидци на това ", сподели журналистът Мигел Анхел Торибио пред " Marcador Europeo " на радио MARCА, цитира го " Труд ".

Торибио не заяви в какво се е изразявал натискът.

На полувремето резултатът беше 0-0 макар обсадата на ПСЖ към вратата на Реал Мадрид. Реферът Орсато нямаше доста работа. Той даде картони на Каземиро и Менди, които няма да могат да играят в реванша. Орсато свири чиста дузпа през второто полувреме, само че Меси я изпусна.