Серджиу Буш вкара единствения гол на българския страж Георги Китанов

...

Буш вкара на Китанов за победа на Газ Метан срещу Астра

Серджиу Буш вкара единствения гол на българския пазач Георги Китанов при успеха на Газ Метан с 1:0 против Астра Гюргево в мач от петия кръг на румънското състезание по футбол.

Китанов, който подписа през това лято за три години с Астра, откакто неговият контракт с ЦСКА-София и наемът в Черно море изтекоха, беше преодолян в 56-aта минута от някогашния футболист на ЦСКА и Левски.
 Футболистите на Левски упражняват преди мача с Черно море @@@
Буш получи топката на дъгата и я изпрати мощно по земята в долния ляв ъгъл на българския пазач.
Той беше освободен от Левски това лято. Румънецът към този момент има три гола на сметката си за Газ Метан в пет мача.

В разгара на петия кръг в румънското състезание Астра е на седмо място със седем точки, а Газ Метан е четвърти с девет. Лидер е ЧФР Клуж с 13 точки.