Септември (Тервел) надви Рилци в Добрич с 4:1 и продължава

...

Септември спечели в Добрич и направи десет от десет

Септември (Тервел) надделя Рилци в Добрич с 4:1 и продължава без неточност. Двубоят е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за водача, който доигра последните минути с понижен състав. Кристиян Пешков даде звук за триумфа със мощен шут след центриране на Денис Кадир в 3-ата минута. Скоро Георги Георгиев пропусна да заличи пасива на домакините.
 Септември (Тервел): Изключително забавен мач Септември (Тервел): Изключително забавен мач
Десетина по-късно равенството беше възобновено откакто Дейвид Венциславов вкара от дузпа. Пешков обаче получи топката от Димитър Михалев и с шут от 25 метра я насочи в гредата, а оттова в мрежата за 1:2 в 32-ата минута. Денис Кадир проби и подаде на Румен Николов, който осъществя третото попадение 180 секунди преди почивката. Всички завърши в 78-ата минута, когато Михалев приключи свръхестествен пробив с шут в горния ъгъл за окончателното 1:4. Малко по-късно Ивелин Кузманов фаулира футболист на Рилци и получи червен картон. Още голови положения сътвориха тервелци.