Септември София 3 : 2 Славия 90′ Шест минути продължение

...

Септември - Славия 3:2, гол след гол на стадиона в Надежда през второто полувреме

Септември София

3: 2

Славия
 90′
Шест минути продължение на срещата.
90′
Кристиян Стоянов също бе публично предизвестен.
85′
ГООООООООООООЛ ЗА СЛАВИЯ! ВИКТОР ГЕНЕВ БЕЛЕЖИ ВТОРО ПОПАДЕНИЕ ЗА " БЕЛИТЕ "!
83′
Пореден жълт картон, този път той е за Георги Върбанов от състава на домакините.
82′
Жълт картон и за Галин Иванов.
80′
Николай Дросев получи жълт картон.
68′
ГООООООООООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! ВТОРО ПОПАДЕНИЕ НА БОРИСЛАВ РУПАНОВ В СРЕЩАТА!

Головете на стадиона в " Надежда " през полувреме не стопират, за разлика от дъжда, който се изля доскоро. Играчите на Септември възвърнаха преднината си от два гола, откакто добра композиция, при която  Фурие бе изведен отляво на нападаението на състава воден от Николай Митов и центрира към Рупанов, който с превъзходно осъществяване от границата на и остави направи беззащитен Вуцов!
65′
ГОООООООООЛ ЗА СЛАВИЯ! ЧУНЧУКОВ НАМАЛИ РЕЗУЛТАТА!

Галин Иванов откри резервата Чунчуков и влезлият като промяна нападател на " белите " върна едно попадение. След дълго разглеждане със системата  ВАР съдията Георги Гинчев призна попадението.
58′
ВТОРИ ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! БОРИСЛАВ РУПАНОВ УДВОЯВА АВАНСА НА СЪСТАВА ВОДЕН ОТ НИКОЛАЙ МИТОВ!

След центриране от корнер юношата на Левски Борислав Рупанов бе най-съобразителен и след удар с глава от близко прави задатъка на символичните домакини от два гола.
57′
Цветелин Чунчуков влезе в игра на мястото на Емил Стоев.
48′
  ГРЕДА!

" Белите " имаха отлична опция да изравнят резултата при започване на втората част, само че ударът на Денислав Александров от границата на наказателното поле срещна страничната греда.
46′
Борислав Рупанов получи публично предизвестие от основния арбитър в самото начало на втората част.
45′
Второто полувреме на дуела в " Надежда " стартира
45+1′
Първата част на мача приключи!
45′
Една минута добавено време.
39′
ГОООООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! ДЖОРДАН ГУТИЕРЕС ОТКРИ РЕЗУЛТАТА С КРАСИВ ГОЛ!

Витиньо се възползва от неточност на Кристиян Стоянов, който се подхлъзна на мокрия, поради дъжда терен, нахлу по левия фланг на офанзивата на Септември и центрира в наказателното поле, където Джордан Гутиерес с обмислен удар от воле изпрати топката неспасяаемо в защитаваната от Светослав Вуцов врата.
32′
 Капитанът на Славия Галин Иванов насочи удар с глава след центриране на Иван Минчев, само че Димитър Шейтанов избави без особени усложнения.
23′
Първи жълт картон в мача. Получи го играчът на символичните домакини Мартин Моран.
21′
Опасен изстрел на Витиньо от фаул, само че Светльо Вуцов съумя да избие в ъглов удар.
17′
Ултрасите на Славия явно са удовлетворени, че мачът се играе на стадиона в " Надежда " и употребяват момента за вулгарни викания по адрес на последователите на огромния си противник - Локомотив (София).
 Снимка 682447
Източник:
11′
Отговорът на " белите " не закъсня, Карл Фабиен получи положително подаване, напредна и стреля по земя, но вратарят на Септември Димитър Шейтанов показва добър инстикт и избави.
9′
Първа забавна обстановка в мача. Джордан Гутиерес отстрани двама играчи на Славия по десния фланг на офанзивата на Септември и центрира към близката греда, където Бертранд Фурие с глава откри мрежата на защитаваната от Светослав Вуцов врата, единствено че от външната ѝ страна.
1′
Начало на срещата.
 Снимка 682446
Източник:

Състав 21. Димитър Шейтанов 21. Светослав Вуцов 9. Асен Чандъров - капитан 3. Ертан Томбак 5. Михаил Полендаков 6. Мартин Георгиев 26. Мартин Христов 4. Виктор Генев 6. Виктор Очаи 22. Куентин Зеедорф 27. Георги Върбанов 71. Кристиян Стоянов 8. Мартин Моран 33. Галин Иванов - капитан 11. Борислав Рупанов 73. Иван Минчев 22. Витиньо 77. Емил Стоев 24. Джордан Гутиерес 7. Денислав Александров 15. Бертранд Фурие 11. Карл Фабиен Треньор Николай Митов Златомир Загорчич Резерви 2. Александър Радков 12. Николай Кръстев 7. Николай Дросев 9. Цветелин Чунчуков 13. Страхиня Керкез 14. Роберто Райчев 18. Кубрат Йонашчъ 17. Васил Казълджиев 19. Митко Митков 18. Кристиян Балов 20. Фаустас Степонавичюс 27. Емил Мартинов 23. Никола Величковски 37. Венцислав Керчев 25. Александър Джамов 55. Любомир Костов 28. Франк Ландри
Септември (София) приема Славия в дуел от 12-ия кръг на Първа лига. Мачът в Драгалевци е от 17:30 часа и ще бъде управителен от Георги Гинчев.

Септември се намира в дъното на класирането, като към момента отборът няма извоювана точка от началото на сезона. Единствените си два гола през актуалната акция септемврийци означиха против Локомотив (Пловдив) (2:3), само че и те не бяха задоволителни най-малко за тъждество.

" Белите " пък са на 11-а позиция със своите 8 пункта. Преди паузата за националните тимове отборът на Златомир Загорчич изигра два следващи мача без победа. Славия позволи загуба при гостуването си на ФК ЦСКА 1948 (0:2), след което приключи наедно с Арда (1:1) в " Овча купел ".

Николай Митов няма проблеми с контузени или осъдени футболисти, до момента в който гостите ще бъдат без Чунг Нгуен До, Велко Йеленкович и Владимир Николов, които лекуват контузии.
 Официално: Левски върна Чандъров на Септември