Септември (Симитли) победи с 1:0 Марек (Дупница) в среща от

...

Септември би Марек и вече е втори в класирането

Септември (Симитли) победи с 1:0 Марек (Дупница) в среща от 10-ти кръг на Югозападната трета лига през днешния ден. Мачът бе игран на стадион „ Септември “ в Симитли при студено за сезона време. И двата тима имаха своите шансове преди почивката, само че тогава голове не паднаха.

В началото на втората част играчът на домакините Николай Стоилков игра жестоко без топка против състезател на Марек и бе отхвърлен с пряк червен картон от срещата.

Единственото попадение в мача беше гол на Борислав Хазуров, който бе прецизен от дузпа за нарушаване против самия него. С тази победа Септември излезе на второ място във краткотрайното класиране с актив от 21 точки и по-добра голова разлика от Хебър. А Марек остава 14-ти с 9 точки.