Септември разгроми Локомотив (Русе) с 5:1 в Тервел. Двубоят е

...

Септември вкара пет пъти на Локо

Септември разгроми Локомотив (Русе) с 5:1 в Тервел. Двубоят е от първия кръг на Североизточната Трета лига. Още можеха да вкарат домакините. Те започнаха вихрено. Румен Николов пропусна да открие резултата. Димитър Михалев пък тресна гредата.
 Септември (Тервел): Да стартираме с победа Септември (Тервел): Да стартираме с победа
Денис Кадир даде звук за триумфа в 28-ата минута. После Владислав Мирчев пропусна да удвои. Всичко завърши единствено за 9 минути след почивката. 120 секунди бяха задоволителни на Михалев да се разпише два пъти. Николов пък осъществя в 61-ата минута за 4:0. Малко по-късно Живко Парашкевов вкара от дузпа почетния гол за „ железничарите “.
 Локо (Русе): Септември (Тервел) е първокласен тим Локо (Русе): Септември (Тервел) е първокласен тим
Последваха два пропуща на влезлия като запаса за тервелския отбор Кристиан Пешков. Друга запаса на отбора Енчо Николов също се размина с попадение. Ивелин Кузманов сложи точка на разногласието в прецизен удар в 84-ата минута – 5:1.