Семейните автомобили на инспектор от Главна инспекция по труда (ГИТ)

...
Семейните автомобили на инспектор от Главна инспекция по труда (ГИТ)
Коментари Харесай

Запалиха колите на служител от Инспекцията по труда в Монтана

Семейните коли на контрольор от Главна ревизия по труда (ГИТ) в Монтана са били запалени тази нощ. Инцидентът бе оповестен от министъра на труда и обществената политика Борислав Гуцанов в обява в неговия профил във Фейсбук.

По думите му, изпълнителният шеф на ГИТ Екатерина Асенова е в непрекъсната връзка с Министерството на вътрешните работи, а полицията е реагирала неотложно и работи по изясняване на аргументите за действието.

Трите леки автомобила са били запалени в междублоково пространство. Инцидентът е станал към среднощ.

„ Разговарях с инспектора незабавно, щом научих за случая. Уверих сътрудника, че ще защитя всеки чиновник на Министерството на труда и обществената политика, който извършва отговорностите си “, съобщи министър Гуцанов.
Той акцентира, че през последната година министерството е оповестило нулева приемливост към сивата стопанска система и практиките на работа без трудови контракт

„ Колегите в Монтана демонстрират изключителни резултати “, добави министърът.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР