Семейна драма е причината крилото Олександър Зубков да не играе

...
Семейна драма е причината крилото Олександър Зубков да не играе
Коментари Харесай

Пищна красавица показа прелести и призова да я търсят мъже само с по 10 000 евро

Семейна драма е повода крилото Олександър Зубков да не играе за Украйна на европейското състезание. В разгара на подготовката на отбора на Серхий Ребров за форума в Германия гръмна скандал, откакто брачната половинка на футболиста Анна го упрекна в изневeри.

" Приказките, че има правилни мъже, се оказаха просто приказки. Бях излъгана от него, разбрах го инцидентно ", написа русокосата хала и разгласява чат на Олександър Зубков с хипотетичната му държанка.

Анна даде да се разбере също какви услуги е търсил той, публикувайки заплащанията му за платена обич, която си е поръчвал.

Скандалните й разкрития станаха съществена тематика за злословия, а по време на лагера и по-късно на европейското състезание в Германия Зубков настойчиво избягваше срещи с публицистите. Това е повода да остане отвън сметките на селекционера Ребров, въпреки да минава за титуляр.

Самата Анна е извънредно спорна персона. Тя си навлече гнева през 2021 година, когато съобщи в изявление: „ Не мога да бъда с мъж, който печели малко. А какъв брой е обикновено за мен? 10 000 евро “. Каза също по този начин, че има дни, в които харчи по 3000 евро.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР