Селта Виго и Хетафе завършиха 1:1 в двубоя на стадион

...

Селта изпусна победата срещу Хетафе

Селта Виго и Хетафе приключиха 1:1 в дуела на стадион „ Балаидос “ от петия кръг на Примера дивисион. Галисийци могат да съжаляват извънредно доста за изпуснатата победа в края на дуела.

Селта поведе с 1:0 в 25-та минута, когато Уго Майо с глава подаде към Макси Гомес, който изскочи самичък против Висенте Гуаита и не пропусна да вкара.

Серхио Алварес отрази доста рисков удар в 65-та минута дело на Хорхе Молина.

Алварес направи ново избавяне в 77-та минута, когато отрази удара на Арамбари.

Селта бе доста покрай това да означи втори гол в 84-та минута, само че Гуаита избави удара на Емре Мор.

Хетафе съумя да изравни резултата в 86-та минута, когато Алваро Хименес центрира в наказателното поле на Селта, където Анхел Родригес от близко вкара топката във вратата на Алварес.

След това тъждество Селта е седемнайсти с 4 точки, до момента в който Хетафе е четиринайсти с 5 точки.