Сасуоло и Парма не излъчиха победител в мач от 18-ия

...

Истинска драма: Сасуоло се добра до точката срещу Парма в последните секунди

Сасуоло и Парма не излъчиха победител в мач от 18-ия кръг на Серия А, завършвайки при тъждество 1:1 на стадион „ Мапей “ в Реджо Емилия. Домакините се добраха инфарктно до едната точка в четвъртата минута от продължението на дуела.

„ Зелено-черните “ стартираха по-агресивно и в 11-ата минута Йоргос Кириякополус имаше отлична опция да открие резултата, само че изстрелът му от границата на наказателното поле попадна над напречната греда.

Минута по-късно Луиджи Сепе трябваше да се намеси уверено след удар на Франческо Капуто.

Малко по-късно попадение на домакините бе анулирано поради засада след ревизиране на обстановката с ВАР.

В 37-ата минута Парма откри резултата. Джузепе Пецела центрира по превъзходен метод в наказателното поле, където Юрай Куцка с глава осъществя в десния ъгъл.

В идващите минути Сасуоло притисна противника си, само че „ дуковете “ демонстрираха добра игра в отбрана.

В 58-ата минута Грегър Дефрел овладя към границата на наказателното поле и насочи компактен изстрел, само че Луиджи Сепе още веднъж се намеси уверено.

В 79-ата минута гостите имаха опция да удвоят преднината си, само че Алберто Граси насочи изстрел в левия ъгъл, само че Андреа Консили се намеси превъзходно и избави.

Голямата драма пристигна в четвъртата минута от добавеното време, когато домакините стигнаха до равенството. Максим Буси направи нарушаване в наказателното си поле и Сасуоло получи правото да извърши дузпа. Филип Джуричи се нагърби с осъществяването ѝ, само че изстрелът му бе отразен, след което сърбинът вкара топката в мрежата.

Двата отбора разделиха точки, което значи, че Сасуоло остава на осмата позиция в Серия А с актив от 30 точки, до момента в който Парма е на предпоследната 19-а единствено с 13 пункта.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `