САЩ нямат краен срок за приключване на конфликта в Украйна.

...
САЩ нямат краен срок за приключване на конфликта в Украйна.
Коментари Харесай

Тръмп: Крайният срок е, когато войната в Украйна приключи

Съединени американски щати нямат краен период за привършване на спора в Украйна . Това съобщи президентът Доналд Тръмп на борда на Air Force One.

" Нямам краен период. Крайният ми период е, когато войната завърши, и се надявам, че войната ще завърши ", сподели американският президент.

Специалният делегат на президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп,, заяви CNN в неделя, базирайки се на неизвестен американски формален представител.

Прессекретарят на Кремъл Дмитрий Песков разкри в петък, че срещата сред съветския президент Владимир Путин, Уиткоф и зетят на Тръмп Джаред Кушнър ще се състои в първата половина на идната седмица, без да разкрива точната дата .

В същото време в репортажа на CNN се показва, че не е ясно дали Кушнър ще съпровожда Уиткоф в Русия.
 Зеленски: Бях осведомен за договарянията във Флорида
Зеленски: Бях осведомен за договарянията във Флорида

Суверенитетът на Украйна остава съществена цел

Преди седмица  " Файненшъл таймс ", " Вашингтон пост " и " Блумбърг ", базирайки се на източници, оповестяват, че броят на точките в създадения от Съединени американски щати кротичък проект е понижен от 28 на 19 в резултат на

Wall Street Journal разкри, базирайки се на неназован представител на американската администрация, че на украинско-американските договаряния във Флорида се разисква, наред с другото, " " .
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР