Ексклузивни кадри от ужаса с питбула в жк „Меден рудник“, който едва не разкъса две деца
Съсед и чиновник на Министерство на вътрешните работи са видели по какъв начин животното безусловно захапва ръката на един от малчуганите
Флагман се снабди с извънредни фрагменти от камерата за видеонаблюдение в региона на бл. 700 в бургаския жк „ Меден рудник “, където нощес, към 19 ч., две деца бяха нахапани от питбул. На записа се вижда първо по какъв начин бяга момченце на възраст към 8-9 година (с бялата тениска), придържайки лявата си ръка, евентуално секунди, откакто е било нахапано от кучето. В идващия миг се появяват още две момчета – едното на 13 година, което е разхождало питбула без намордник, и другото потърпевшо дете, което бяга към тунела на блока.
Както Флагман писа през вчерашния ден, 13-годишен младеж е извел на разходка въпросното куче, защото майка му била с влошено здравословно положение. Внезапно ученикът изтървал мотива и питбулът се нахвърлил върху играещите си деца. Вижда се, че момчето се пробва да хване кучето си, само че не съумява, като в този миг четириногото още веднъж се насочва към едно от децата и го подгонва. То заобикаля паркираните коли, само че на стълбите е повалено от кучето.
Вероятно в този миг е било и нахапано. Детето почнало да вика за помощ и двама мъже откликват – единият е комшия, а другият е чиновник на Министерство на вътрешните работи, който не е бил на работа в този миг, само че живее в региона. Те съумели да озаптят питбула и да предотвратят по-тежки последици за децата.
Пострадалите момченца са били откарани към незабавния център на УМБАЛ-Бургас, с цел да получат незабавна здравна помощ. Питбулът е бил върнат на стопаните му.
Очаквайте детайлности по-късно във Флагман.БГ за това кои са стопаните на питбула.
Флагман се снабди с извънредни фрагменти от камерата за видеонаблюдение в региона на бл. 700 в бургаския жк „ Меден рудник “, където нощес, към 19 ч., две деца бяха нахапани от питбул. На записа се вижда първо по какъв начин бяга момченце на възраст към 8-9 година (с бялата тениска), придържайки лявата си ръка, евентуално секунди, откакто е било нахапано от кучето. В идващия миг се появяват още две момчета – едното на 13 година, което е разхождало питбула без намордник, и другото потърпевшо дете, което бяга към тунела на блока.
Както Флагман писа през вчерашния ден, 13-годишен младеж е извел на разходка въпросното куче, защото майка му била с влошено здравословно положение. Внезапно ученикът изтървал мотива и питбулът се нахвърлил върху играещите си деца. Вижда се, че момчето се пробва да хване кучето си, само че не съумява, като в този миг четириногото още веднъж се насочва към едно от децата и го подгонва. То заобикаля паркираните коли, само че на стълбите е повалено от кучето.
Вероятно в този миг е било и нахапано. Детето почнало да вика за помощ и двама мъже откликват – единият е комшия, а другият е чиновник на Министерство на вътрешните работи, който не е бил на работа в този миг, само че живее в региона. Те съумели да озаптят питбула и да предотвратят по-тежки последици за децата.
Пострадалите момченца са били откарани към незабавния център на УМБАЛ-Бургас, с цел да получат незабавна здравна помощ. Питбулът е бил върнат на стопаните му.
Очаквайте детайлности по-късно във Флагман.БГ за това кои са стопаните на питбула.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




