Сърбия не успя да надскочи себе се в мача срещу

...

Бразилия не остави шанс на Сърбия и спечели група E

Сърбия не съумя да надскочи себе се в мача против Бразилия и закономерно загуби с 0:2 в финален мач от група E на С ветовното състезание по футбол , с което " селесао " безпроблемно завоюва първото място, до момента в който " орлите ", макар демонстрираната добра игра, отпадат от шампионата.
Бразилия вкара по едно попадение в средата и на двете полувремена, като първо Паулиньо след гръмък пас на Коутиньо съумя да трансферира Стойкович за първия гол. В 70` пък ТИаго Силва с глава вкара и последния гол за своите.
Сърбия имаше своите шансове, изключително при започване на второто полувреме, когато Митрович изпусна няколко чисти положения, които можеха да създадат мача надалеч по-интересен. Ударът на Тиаго Силва обаче приспа " орлите ", които не съумяха да осъществят даже едно попадение, макар че и през двете полувремена демонстрираха положителни моменти.
Така в идната фаза ще станем очевидци на отличен дуел сред Бразилия и Мексико, а в другия осминафинал ще играят Швейцария и Швеция.
Всичко най-интересно към успеха на Бразилия над Сърбия четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com