Съпругата на президента на Съединените щати Джо Байдън Джил заяви

...
Съпругата на президента на Съединените щати Джо Байдън Джил заяви
Коментари Харесай

От първа ръка: Джо Байдън иска втори мандат в Белия дом

Съпругата на президента на Съединените щати Джо Байдън Джил съобщи в изявление, оповестено в петък, че брачният партньор ѝ има намерение да се кандидатира за преизбиране през 2024 година, само че към момента не е решил по кое време и къде ще разгласи публично желанието си, заяви АП.

" Той споделя, че не е завършил. Не е приключил това, което е почнал. И това е значимото ", съобщи Джил Байдън пред Асошиейтед прес по време на посещаване в Кения.

" Колко пъти би трябвало да го каже, с цел да му повярвате ? ", добави тя.

Байдън е заявявал, че има намерение да се кандидатира за втори мандат, само че ще вземе дефинитивно решение по въпроса при започване на тази година, откакто го разиска със фамилията си .
 Джо Байдън има намерение да се кандидатира за втори мандат
Джо Байдън има намерение да се кандидатира за втори мандат

79-годишният президент е най-възрастният държавен глава на Съединени американски щати

В днешното изявление брачната половинка му упорства, че той евентуално ще се вслуша в мнението ѝ по въпроса, само че в последна сметка " самичък ще вземе решение ".
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР