Съпругата на канадския премиер Джъстин Трюдо Софи Грегоар-Трюдо е дала

...
Съпругата на канадския премиер Джъстин Трюдо Софи Грегоар-Трюдо е дала
Коментари Харесай

Съпругата на Трюдо с положителна проба за коронавирус

Съпругата на канадския министър председател Джъстин Трюдо Софи Грегоар-Трюдо е дала позитивна проба за ковид.

Това стана ясно от изказване на самата нея, оповестено в обществените мрежи.

Припомняме, че по-рано стана ясно, че Трюдо е под карантина, откакто брачната половинка му стартира да страда от грипоподобни признаци след завръщане от Обединеното кралство.

Това не попречи на осъществяването на неговите отговорности.
Трюдо прекара деня в брифинги, телефонни позвънявания и виртуални диалози от вкъщи си, в това число в диалози с други международни водачи.

Трюдо разяснява, че държавното управление продължава да приканва канадците да вземат всички нужни защитни ограничения и да следват медицинските препоръки, с цел да останат в сигурност по време на експлоадирането на COVID-19, като прибавя, че " това вършат министър председателят и фамилията му ".

Канада записва досега към 160 случая и един умрял.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР