Съпредседателят на Продължаваме промяната Кирил Петков обяви, че ПП-ДБ ще

...
Съпредседателят на Продължаваме промяната Кирил Петков обяви, че ПП-ДБ ще
Коментари Харесай

Петков: Борисов да не прехвърля отговорността на другите партии

Съпредседателят на " Продължаваме промяната " Кирил Петков разгласи, че ПП-ДБ ще бъдат ясна съпротива.

" Ще бъдем ясна про-европейска съпротива, където ще се борим за всичко, което е по пътя на България за Европа и всичко, което е антикорупционно ", сподели Петков.

" Всяка кражба, която забележим ще осветяваме, няма да разгадаем България да се върне в старите времена ", добави той.

" Борисов да не трансферира отговорността на другите партии, той е първа политическа мощ, заявяваше, че ще бъде водеща и постоянна партия и в този момент би трябвало да демонстрра, че дад думите му има смисъл ", добави Петков.

Той се обърна към Борисов и съобщи, че основаването на държавно управление е доста по-трудно, в сравнение с неговото разрушение.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР