Съперникът на Лудогорец в групите на Лига Европа Бетис победи

...

Бетис победи Реал Сосиедад с два късни гола и зае четвърто място в Испания

Съперникът на Лудогорец в групите на Лига Европа Бетис победи Реал Сосиедад с 2:0 като посетител и го измести от четвъртото място във краткотрайното класиране на Примера дивисион. Головете паднаха едвам в края на мача.

Хуан Крус откри в 86-ата минута след подаване на Алекс Морено, когато всички чакаха, че срещата отива към нулево тъждество. В последната минута на добавеното време Борха Иглесиас удвои с удар от 7 метра, още веднъж след асистенция на Морено.

Бетис към този момент има 23 точки, с които заемат 4-о място в шампионата на Испания и една повече от Сосиеадад, които са петата позиция.

На върха в Примера дивисон продължава да бъде Реал Мадрид с 32 точки, следван от Барселона с 31, третият Атлетико (Мадрид) разполага с 23.