Съперникът на Лудогорец в елиминациите на Лига Европа - Милан

...

Трудни моменти за Милан дни преди мача с Лудогорец

Съперникът на Лудогорец в елиминациите на Лига Европа - Милан позволи поредна неверна стъпка преди  гостуването си в Разград на 15 февруари.

" Росонерите " приключиха при 1:1 като посетител на Удинезе и прекъснаха серия от три следващи победи в Серия " А ", а хиксът е втори следващ за играчите на Гатузо след 0:0 с Лацио за Купата.

Сусо откри резултата в изгода  на Милан още в 9-ата минута след асистенция на Кеси, а всичко бе идеално за Милан до 68-ата минута, в която бе изпъден Калабрия.

Четвърт час преди края вратарят на Милан Джанлуиджи Донарума си вкара автогол, отклонявайки във вратата си остро центриране от дясно за крайното 1:1.

До гостуването на Милан в Разград, " росонерите " ще имат още един  мач - посещение на Спал на 10 февруари (събота).

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В СЕРИЯ " А "