Лидерът на Голдън Стейт Уориърс Стивън Къри няма да играе

...
Лидерът на Голдън Стейт Уориърс Стивън Къри няма да играе
Коментари Харесай

Стивън Къри пропуска следващия мач на Голдън Стейт

Лидерът на Голдън Стейт Уориърс Стивън Къри няма да играе в идващия мач от постоянния сезон на НБА против Филаделфия Сиксърс, който е плануван за 4 февруари.

Официалната причина за отсъствието са болки в коляното. При Къри е открит синдром на пателофеморална болежка, прочут и като " коляно на бегач ". Състоянието е обвързвано с неспокойствие в зоната към колянната капачка, като измежду главните предпоставки са натоварването и насъбраната отмалялост.
 НБА се тресе! Вече има 34-ма задържани, свързани със абсурда
НБА се тресе! Вече има 34-ма задържани, свързани със абсурда

Тери Розиър и Чонси Билъпс са измежду тях

Това не е първият здравословен проблем за гардa през сезона. В края на ноември и началото на декември той пропусна срещи поради контузия в мускул на бедрото, а през януари имаше проблем и с глезена. В последните седмици Къри е играл и с дискомфорт в коляното, който в този момент постанова отмора.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР