Съобщава се, че авторът на Това сме ние“ Колийн Хувър

...
Съобщава се, че авторът на Това сме ние“ Колийн Хувър
Коментари Харесай

Авторът на „Това сме ние“, „разочарован“ от Джъстин Балдони, се „чувства принуден“ да избира между него и Блейк Лайвли

Съобщава се, че създателят на „ Това сме ние “ Колийн Хувър счита, че би трябвало да избира сред режисьора на кино лентата, Джъстин Балдони, и звездата Блейк Лайвли на фона на разногласието им.

„ Знам, че нещата взеха ужасяващ поврат и се почувствах заставен да предпочитам, когато не желаех “, твърди се, че е написал създателят в текстово известие до Балдони от 2024 година, което е включено в декларация, подадена от съответниците на Wayfarer на 10 ноември, съгласно документи, получени от People.

„ Но публикациите напред-назад и от двата лагера са толкоз разстройващи и нелепи “, продължава частично хипотетичният текст.

" Това прави всички, които работят по този филм, да наподобяват незрели. Всеки е там, пробвайки се да се избави и в този момент това се трансформира в голяма неразбория. "

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР