Санти Комесана се разписа в двете полувремена за победата на

...

Виляреал спечели гостуването си на Реал Сосиедад в Ла Лига

Санти Комесана се разписа в двете полувремена за успеха на Виляреал с 3:1 против Реал Сосиедад в мач от 26-ия кръг на испанското състезание по футбол.

Баските имаха 2/3 от владението на топката и 3/4 от ударите към вратите до края на мача, само че все пак не съумяха да застрашат доста гостите си. Реал Сосиедад загуби с два гола разлика и остана на шесто място в класирането на Ла Лига, а Виляреал се изкачи на 12-а позиция.

Комесана изведе Виляреал напред след центриране от ъглов удар в 17-ата минута и се разписа за 2:0 при започване на втората част след пас на Алекс Баена. Микел Мерино върна един гол четири минути преди края, само че Александър Сорлот оформи крайния резултат в добавеното време.

" Много се веселя, че вкарах два пъти. За първи път ми се случва. Най-много обаче се веселя за успеха, тъй като този стадион е сложен за гостувания ", съобщи Комесана.