Сандра Бълок прекара много време в лечение“ с децата си

...
Сандра Бълок прекара много време в лечение“ с децата си
Коментари Харесай

Как Сандра Бълок се справи с разбито сърце след трагичната смърт на партньора Брайън Рандал преди 3 години

Сандра Бълок „ прекара доста време в лекуване “ с децата си след трагичната гибел на дългогодишния й сътрудник Брайън Рандал преди три години.

„ След всичко, което претърпя с Брайън, тя имаше потребност от време, с цел да се погрижи за себе си “, сподели източник, непосредствен до актрисата, пред People в четвъртък, имайки поради тайната тригодишна борба на Рандал с ALS, която той в последна сметка загуби през август 2023 г. 

„ Тя прекара доста време в лекуване, беше с децата си и беше вкъщи “, добави вътрешният човек. „ Тя трябваше да се увери, че тя и децата й са на допустимо най-хубавото място, с цел да се върне на работа. “

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР