САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Сет Джоунс отбеляза втория си

...

Сет Джоунс вкарва два гола, включително победител в продължителното време, докато Блекхоукс надминава Шаркс с 5-4

САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Сет Джоунс означи втория си гол в мача 18 секунди след продълженията и Чикаго Блекхоукс надделяха пасив от четири гола, с цел да победи Сан Хосе Шаркс с 5-4 в събота вечерта.

Филип Курашев означи изравнителния гол 47 секунди преди края на постоянното време.

Тайлър Джонсън и Райън Донато също вкара за Чикаго, който завоюва четвъртия си следващ мач против Сан Хосе.

Донато и Тейлър Радиш направиха по две асистенции, до момента в който новобранецът Конър Бедард направи една за своя водач в тима 55-а точка.

Фабиан Зетерлунд и Томас Бордело означиха по два гола за акулите, които изгубиха седем следващи и 16 от последните си 17.

Бордело означи и двата си гола през първия интервал, до момента в който Сан Хосе построи Води с 2-0 след едно. Зетерлунд вкара идващите два при започване на втория, с цел да доближи 20 гола за сезона.

Донато и Джонсън дадоха отговор за Блекхоукс, с цел да понижат преднината до 4-2.

Джоунс означи пауърплей гол 6:20 в третия пер...