Самолет с 389 пътници на борда е бил обгърнат от

...
Самолет с 389 пътници на борда е бил обгърнат от
Коментари Харесай

Самолет с 389 пътници се запали във въздуха

Самолет с 389 пасажери на борда е бил обхванат от пламъци малко след излитането си. Инцидентът е станал с летателна машина „ Боинг “ на самолетна компания Air Canada.

Полет AC872 на Air Canada излетя от Торонто в сряда вечерта, само че трябваше ненадейно да обърне за спешно кацане, след като в самолета избухнаха огнени пламъци, малко откакто машината се издигна от пистата, написа TMZ.

В изказване от Air Canada потвърдиха случая и оповестиха, че самолетът е обърнал и кацнал неотложно. Предстои инспекция на аргументите за пожара. По непотвърдена информация е имало проблем с мотора.

Това е следващата черна вест за " Боинг " след като през март при случай бяха ранени минимум 50 души, пътували от Австралия към Нова Зеландия. Сред ранените имаше и членове на екипажа. От компанията обясниха случая със мощна турбуленция.

Месеци по-късно дванадесет пасажери в аероплан на " Катар Еъруейз " пострадахаслед мощна турбуленция по време на полет от столицата на Катар - Доха за Дъблин, Ирландия. Тогава кацането на  " Боинг 787 Дриймлайнър "  беше безаварийно и по график.

Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР