Само в рамките на няколко часа на 14 май в

...
Само в рамките на няколко часа на 14 май в
Коментари Харесай

Студена вода на цената на топла: Омбудсманът даде „Топлофикация –...

Само в границите на няколко часа на 14 май в институцията са постъпили десетки сигнали от разнообразни квартали.

 

Потребителите се оплакват, че месеци наред водата в чешмите им не доближава наложителните 55°C, а в избрани часове е съвсем студена. Гражданите акцентират, че повредите са били всекидневие и през целия отоплителен сезон.

 

Статистиката в уеб страницата на самото сдружение удостоверява думите им: 11 повреди през март, 14 през април и към този момент 7 от началото на май. На този декор сметките остават високи, което в допълнение ескалира напрежението.

 

Велислава Делчева упорства КЕВР да извърши изключителна инспекция, която да откри дали сдружението извършва лицензионните си отговорности.

 

Омбудсманът е безапелационна, ерничани би трябвало да получат обективни обезщетения, а регулаторът би трябвало да принуди „ Топлофикация – Перник “ да откри трайно техническо решение на проблемите.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР