Само седмица след разгромната победа с 6:2 над Ботев, ЦСКА

...

ЦСКА разгроми и другия пловдивски гранд

Само седмица след разгромната победа с 6:2 над " Ботев ", ЦСКА записа експресивен триумф и против другия пловдивски гранд " Локомотив ". " Армейците " завоюваха с 4:1 семейството си на " Българка войска " в мач от четвъртия кръг на Първа лига.

Отборът на ЦСКА натисна противника през цялото време на мача. В 11-ата минута мощен шут на Рубен Пинто мина над напречната греда, а две минути по-късно домакините към този момент водеха в резултата. Тиаго Родригес с техничен удар трансферира Илко Пиргов и намиращия се на голлинията бранител Пламен Николов за 1:0.

В 27-ата минута " армейците " удвоиха преднината си. Станислав Манолев откри непокрития Кристиян Малинов, който не сгреши за 2:0. В 61-ата минута Каранга вкара за 3:0, откакто трансферира технично стража на гостите Пиргов.

В 74-ата минута обаче " смърфовете " върнаха едно попадение. Димо Бакалов бе прецизен за 3:1 след центриране на новото попълнение на пловдивчани Бедиме.

Само четири минути по-късно Манолев оформи крайното 4:1 в интерес на ЦСКА.
Източник: btvnovinite.bg