Само преди няколко дни Левски най-сетне разтрогна договора си с

...
Само преди няколко дни Левски най-сетне разтрогна договора си с
Коментари Харесай

Голям интерес в Швеция към изгонен от Левски


Само преди няколко дни Левски най-накрая разтрогна контракта си с шведа Симон Сандберг, само че наподобява централният бранител няма да се тормози изключително за идващия си тим.

Левски разтрогна с още един

Сандберг пристигна с огромния очаквания при "сините ", само че по този начин и не съумя да се наложи и изявите му бяха доста епизодични. Изглежда обаче бранителят продължава да има задоволително положително добро име в родината си, тъй като няколко тима там имат интерес към него.

Според "СпортЕкспесен " Норкьопинг, Гьотеборг и Хамарби са се поинтересували от Сандберг като Хамарби е огромният любимец за подписа му.

"Мога да потвърдя, че договорът с Левски София е разтрогнат и има огромен интерес от цяла Швеция. Ще седнем и ще вземем решение скоро ", съобщи сътрудникът на Сандберг Джонатан Чалкиас.

Сандберг: Не знам за какво в Левски сменихме трима треньори
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР