Оцелял оцелял при ужаса на "Челопешко шосе": Автобуса тръгва и в момента, в който тръгва, се виждат колите се удрят с двеста
Само ги видях по какъв начин се блъскат и оттук насетне към този момент нищо. Това си спомня Данаил Бендурски, които пътува
Според него водачът е спазвал разпоредбите до последно.
" Спира на стопа. Тръгва и сега, в който потегля, се виждат колите по какъв начин с двеста… и се удрят. За секунди стана. При удара и към този момент съм изгубил схващане “, споделя Данаил пред bTV.
" Посъвзех се и видях тъкмо, където е най-отзад, имаше огън. Аз извиках на пожарникарите. Бяха там, дори долу гореше и аз им извиках и те с маркуча пристигнаха “, споделя още мъжът.
" Изкараха ме, сложиха ме на тревата да легна и единствено слушам по какъв начин колите за спешна помощ една по една идват “, изяснява Данаил.
През цялото време телефонът на Данаил е в джоба му. Успява да звънне на сестра си и да ѝ каже, че има злополука. Разговорът прекъсва.
Следват минути без връзка. После в колата за спешна помощ още веднъж приказва с нея.
Данаил се надява на правораздаване.
Според него водачът е спазвал разпоредбите до последно.
" Спира на стопа. Тръгва и сега, в който потегля, се виждат колите по какъв начин с двеста… и се удрят. За секунди стана. При удара и към този момент съм изгубил схващане “, споделя Данаил пред bTV.
" Посъвзех се и видях тъкмо, където е най-отзад, имаше огън. Аз извиках на пожарникарите. Бяха там, дори долу гореше и аз им извиках и те с маркуча пристигнаха “, споделя още мъжът.
" Изкараха ме, сложиха ме на тревата да легна и единствено слушам по какъв начин колите за спешна помощ една по една идват “, изяснява Данаил.
През цялото време телефонът на Данаил е в джоба му. Успява да звънне на сестра си и да ѝ каже, че има злополука. Разговорът прекъсва.
Следват минути без връзка. После в колата за спешна помощ още веднъж приказва с нея.
Данаил се надява на правораздаване.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




