Салах пропусна дузпа през първото полувреме, но смени обувките си

...

Мохамед Салах е приветстван като „машина за отбелязване на голове“ от Юрген Клоп... тъй като звездата на Ливърпул разкрива, че е сменил обувките си на полувремето, след като пропусна дузпа за първото полувреме

Салах пропусна дузпа през първото полувреме, само че смени обувките си на полувремето и приписа това суеверно деяние за героизма си през второто полувреме. „ Играчите приказваха в съблекалнята. Трябва да запазим успокоение. Изпуснах писалката “, сподели Салах.

„ На полувремето си споделих: „ Искаш ли да тръгнеш за националния тим с това показване? ” Не тъкмо! Така че трябваше в действителност да се съсредоточа, да се засиля и да направя разликата и съумях да го направя. Смених ботуши. Другият, с който ми липсваше писалката, преди малко упражнявах през вчерашния ден.

Юрген Клоп назова Мохамед Салах „ машина за отбелязване на голове “, откакто Ливърпул победи Нюкасъл

Германецът беше удовлетворен от успеха на своя тим с 4-2 и дефинира мача като " специфична вечер "