Садио Мане беше изгонен за брутално нарушение срещу вратаря Едерсон,

...

"Манчестър сити" разби "Ливърпул" след брутален фаул на Мане

Садио Мане беше изпъден за брутално нарушаване против вратаря Едерсон, а " Манчестър сити " се възползва от численото си преимущество и реализира разгромна победа с 5:0 против " Ливърпул " в първия мач от четвъртия кръг на Висшата лига.

Пеп Гуардола записа най-големия си триумф в огромните мачове в Англия, а тимът му се изкачи краткотрайно на върха. " Гражданите " събраха 10 точки след третата си победа и имат една точка повече от " Манчестър юнайтед ", по-късно през днешния ден гостува на " Стоук сити ".

" Ливърпул " претърпя първо проваляне за сезона и остава със седем точки, които му отреждат петата позиция преди останалите девет мача от кръга.

Серхио Агуеро откри резултата в 24-ата минута, а Габриел Жесуш и влезлият като запаса Садио Мане означиха по две попадения.

Източник: dnevnik.bg