Съдът в Русе решава дали ще останат в ареста младежите,

...
Съдът в Русе решава дали ще останат в ареста младежите,
Коментари Харесай

Съдът решава дали да останат в ареста младежите, пребили шефа на полицията в Русе

Съдът в Русе взема решение дали ще останат в ареста младежите, които пребиха шефа на полицията в крайдунавския град. Прокуратурата изиска непрекъснат арест за нападателите на старши комисар Николай Кожухаров.

Трима от нападателите са пълнолетни, четвъртият - е на 15 години. Разследващите не престават да обясняват събитията към случая. Обвинението е преквалифицирано в " нанасяне на тежка телесна щета на полицейски чиновник " и по него ще дават отговор двама от арестуваните младежи.

В хода на следствието са станали известни нови обстоятелства, които постановат делото да се трансферира от Районната в Окръжната прокуратура. Нападателите ги заплашва затвор до 5 и до 15 години. Състоянието на потърпевшия шеф на полицията в Русе остава тежко.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР