Борисов: Радев да си конфискува червената олигархия
С учудване разбрах, че съгласно Радев ГЕРБ му е откраднал предизборната стратегия. Забавно! Но съм склонен с предлаганата от него конфискация, разяснява от Силистра водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.Само че би трябвало да се стартира с конфискацията на активите от разбойническата приватизация. Защото алената олигархия преди време разграби държавното имущество, наряза фабрики като “Мраз ” на скрап и уволни служащите.А през днешния ден на това място има едни богати хора, които са водачи на листата на Прогресивна България в Силистра. Това са ни съперниците – доста пари и доста реклама, само че ние сме измежду хората и им демонстрираме какво сме създали.Не желая да се плашите, не могат да ви създадат нищо. ГЕРБ ще предприеме всички ограничения да си защитим хората. Включително ще осведомяваме всички в Европа за противозаконните арести и издевателството от страна на служебната власт.Не желая да слагаме под един знаменател служителите на реда и Министерство на вътрешните работи. Полицаите и пожарникарите в никакъв случай не са имали по-големи заплати, по-добри униформи и по-добри коли. И съм сигурен, че не се усещат комфортно, когато тези от горната страна ги карат да плашат хората. Полицаите са хората, които ни пазят и бдят за реда – и те доста добре знаят кой какво е направил за тях.Навсякъде в Силистренско сме помагали на всички обитаеми места – пътища, учебни заведения, читалища, няма нещо ненаправено. По време на нашите ръководства, хората от района в никакъв случай не са забравяни!За мен е наслаждение да ви поздравя и да сме дружно в село Руйно, където християни и мюсюлмани честваме дружно всички празници. Заради такива дни не могат да се върнат нито Възродителен развой, нито някой може да ни раздели. Защото Господ ни е основал да живеем дружно.
Източник: plovdiv-online.com
КОМЕНТАРИ




