С голове на Пиер-Едуар Белмар, Нейтън МакКинън и Габриел Ландеског

...

Колорадо с четвърта поредна победа далеч от дома

С голове на Пиер-Едуар Белмар, Нейтън МакКинън и Габриел Ландеског Колорадо Аваланш победи с 3:2 Минесота Уайлд и реализира четвърта поредна победа по време на серията си от пет поредни гостувания, която завърши тази нощ в Сейнт Пол.

Вратарят на " лавините " Павел Франкож също имаше огромна заслуга за успеха, откакто отрази 34 шайби към вратата си. Джаред Спърджън и Кевин Фиала бяха единствените, които преодоляха Франкож, а и петте гола в срещата паднаха през втората третина.

Проблем за Колорадо обаче се оказа травмата на нападателя Назем Кадри, който напусна леда в края на втория интервал поради болки в кръста, след което се завърна в третата част, преди още веднъж да се насочи към съблекалните.