С дъжд от голове ще бъде запомнен 19-ия кръг на

...

Дъжд от голове във Втора лига на МФЛ-Варна. Сивите гъски вече водят с 13 точки

С дъжд от голове ще бъде запомнен 19-ия кръг на Втора лига от МФЛ-Варна. Цели 35 попадения паднаха в петте срещи в " Хаджиев Арена 1 ", с които се откри последното трето завъртане в шампионата.

``
Лидерът Grey goose към този момент води с 13 точки на върха в класирането, откакто победи с 6:3 АФК Абсолют, а вторият MFC TNT изненадващо бе надигран с 3:2 от МФК Хищници. Мачът на " сивите гъски " стартира с гол на Деян Хаджийски, с който последния в таблицата, който бе с четири победи от последните си пет мача, поведе. Лидерът обаче съумя да доближи до цялостен поврат още до почивката след попадения на Цанко Иванов и Стиван Атанасов. През втората част Габриел Атанасов и Стефан Николов вкараха по два гола за лидера в класирането, а Деян Хаджийски оформи своя хеттрик за последния в таблицата.
Доста трагично протече срещата сред MFC TNT и Хищници. Двата отбора си размениха по един гол през първата част. Символичните посетители поведоха посредством Атанас Василев в 16-ата мин., а Никола Иванов изравни за " динамитите " 60 сек. по-късно. Отново Василев даде задатък на своите в 29-ата мин., а Галин Иванов изравни в 35-ата. Минута по-късно Петър Великов донесе триумфа на своя отбор, като по този начин нанесе четвърто проваляне на TNT.
MFC PULSE завоюва борбата за третото място в подреждането, като надигра с 6:2 Сони-М и му дръпна с 6 точки. Символичните домакини поведоха с 6:0, откакто по два пъти се разписаха Красен Георгиев, Теодор Иванов и Красимир Пенчев. В последните две минути Йордан Минев и Петьо Стоянов направиха провалянето на своя отбор по-почетно.
АФК Албион резервира петото си място след победа с 3:1 над FC INTERSTARS. " Островитяните " дръпнаха с 3:0 до почивката след два гола на Йордан Янков и един на Асен Асенов, а Митко Митев се разписа за " звездите " в средата на второто полувреме.
МФК Ботев-18 завоюва с 6:3 против МФК Владислав. През първата част двата отбора си размениха по един гол, като за " канарчетата " прецизен бе Иво Игнатов, а Емил Исаев изравни. В 23-ата Диан Господинов направи 2:1, а в 32-ата паднаха цели три гола за " жълто-черните " - два от тях вкара Стилиян Тръпков, а един път се разписа Петко Петков. В последните пет минути Емил Исаев понижи на 2:5, Игнатов още веднъж вкара за Ботев, а Милен Славов оформи крайния резултат.

МФЛ-Варна, Втора лига, 19-и кръг
АФК Абсолют Варна - MFC Grey Goose    3:6
МФК TNT - МФК Хищници    2:3
MFC Pulse - Сони - М    6:2
МФК Ботев 18 - МФК Владислав    6:3
АФК Албион - FC INTERSTARS    3:1

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html