С Бенчо Бенчев се видяхме случайно в Гърция, на паркинга

...
С Бенчо Бенчев се видяхме случайно в Гърция, на паркинга
Коментари Харесай

Митьо Очите: С Бенчо се видяхме случайно в Гърция

" С Бенчо Бенчев се видяхме инцидентно в Гърция, на паркинга на един хотел. Той беше с буса си. Познавам господин Бенчев, тъй като беше главен акционер във компанията, която работих като съветник - " Аркус Секюрити ". Разбрах, че отива в Турция на обзор и го помолих да пътувам с него, тъй като и аз трябваше да отида на лекуване ". Това сподели Димитър Желязков при днешния разпит по делото за укривателство против Бенчо Бенчев, което се води в Районен съд-Бургас.

Митьо Очите бе разпитан със скайп връзка от Централния затвор в София, с цел да стане ясно дали Бенчев е бил осведомен с обстоятелството, че Желязков се търси. Днес, на процедура Желязков удостовери думите на Бенчо Бенчев отпреди две години, с което обвиняването против бургаския предприемач съществено увисва.

Разпитът на Димитър Желязков продължи 20-ина минути и бе извънредно любопитен. Желязков се показа като вдовец, незает или както самичък сподели " краткотрайно стеснен от работа ", на 48 години със приблизително особено обучение.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР