Руската култура,кулинария и изкуство оживяват в България на 9 февруари

...
Руската култура,кулинария и изкуство оживяват в България на 9 февруари
Коментари Харесай

Москва на крака в София

Руската просвета,кулинария и изкуство оживяват в България на 9 февруари по време на Голямата съветска церемония. Седмият влиятелен съветски формат на известния начин на живот познавач Атанас Лазаров, сосбственик на Агенция за обществени връзки Profile international тази година ще бъде с хазаин Мая и Марин Христови, притежатели на ММ Group.

В изисканата и удобна атмосфера на Lavenue #3 същинските ценители на Русия в България ще се потопят в лукс, основан особено от диамантените дами Соня Атанасова и Силвана Данаилова.

И тази година Русия идва на крайници в София, обединени от любовта към тази необятна и невероятна страна. Виновници за концепцията и продължение на традицията са Боян Ангелов и Оля Ускова. Модния критик Мария Михайлова пък кръсти съветски формат „ Подмосковние вечера ".

Домакини през годините са били господин Кирил Домусчиев, Стамат Барантлиев, Павлин Койнов.

На предстоящето лъскаво събитие един от 100-те посетители на вечерта ще си тръгне със самолетен билет от FLYDUBAI, Азиатски спа капризи от Виктория Кесаровска, ВИП уикенд в Съни резорт, Порто Елеа, Халкидики, лимитиран парфюм и същинска кубинска пура с 24-каратови златни частици от Golden idea. Екпът, изваял усмивката на Силвестър Столоун, ще подари искра на усмивката ви, персонално от доктор Венета Павлова. Красивата и известна диетложка №1 в Ливан и България ще съветва един комплиметарно и изготви здравослоцен хранителен режим.

За първа година тв екип на националната съветска телевизия Планета RTR идва, с цел да улови парченце от Русия в София и нощния живот. 9 февруари, 20 часа. ул. Околовръстен път 3, ресторант Lavenue 3, ММ билд.

Жана Янева, Наталия Гуркова, Ирина Папазова,Борислав Михов - Модел на света 2017, Димитър Иванов, притежател на столичния Биад, Димитър и Весела Барбукови, Виктория Кесаровска,Оля Ал Ахмед, Наташа и Нейнер Яков са единствено една дребна част от поканените посетители. Афтер празненството на съветския ивент след среднощ е на ул. " Гурко " №16 с присъединяване на Годжи, Гъмзата, Борис Солтарийски, Невена, допълват от ПРофайл.
Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР