Румен Радев няма да бъде твърде активен по време на

...
Румен Радев няма да бъде твърде активен по време на
Коментари Харесай

Димитър Ганев: Радев няма да бъде твърде активен в предизборната кампания. Ще продължи да се държи дистанцирано

Румен Радев няма да бъде прекомерно деен по време на предизборната акция, по-скоро ще работи по този начин, както и в този момент. Явно концепцията е той да продължи да се държи президентски – малко от горната страна и леко дистанцирано. Защото, в случай че влезеш на калния партиен терен, това се отразява, разяснява политологът от „ Тренд ” Димитър Ганев в ефира на „ Офанзива с Любо Огнянов ” по NovaNews.
По негови думи Радев ще употребява политическия капитал, който натрупа като конкурент на Пеевски и Борисов.
Ганев цитира последното изследване на „ Тренд ”, което сочи, че 1/3 от вота ще отиде при някогашния президент.

По негови думи от Радев няма да чуем за възможни партньорства, тъй като всяко едно такова би му затворило електорални порти. „ Неговата групировка пробва да отвори оптимално ветрилото ”, добави Ганев.
По отношение на Българска социалистическа партия и рокадите там той сподели, че партията е изпратила ясно обръщение по време на конгреса - радикална смяна. Настоящото управление дава най-големи шансове за влизане в Народно събрание.

Ганев счита, че държавното управление на Андрей Гюров се свързва най-много с ПП-ДБ. И поради това имиджовата вреда, обвързвана с този кабинет, ще бъде за сметка на обединението, добави той.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР