Румънските власти предупредиха жителите на северната част на окръг Тулча

...
Румънските власти предупредиха жителите на северната част на окръг Тулча
Коментари Харесай

Румъния издаде предупреждение за въздушни удари

Румънските управляващи предизвестиха жителите на северната част на окръг Тулча за допустимо рухване на обекти от въздуха след съветска офанзива по украинския Измаилски регион тази нощ, съобщи Българска телеграфна агенция, представена от News.bg.

Генералният инспекторат за изключителни обстановки на Румъния е изпратил предизвестие посредством системата RO-ALERT.

Още вести от Украйна

Освен това към жителите на Тулча беше отправена и рекомендация да се подхващат ограничения за отбрана по време на въздушна офанзива с дълготрайност към 90 минути.

Говорителят на Генералния инспекторат за изключителни обстановки Даниел Нъстасе изясни, че по време на въздушната офанзива не са били признати позвънявания на незабавния телефон 112.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР