Рома стигна до изключително трудна победа с 2:1 като гост

...

Джеко измъкна Рома в последните секунди

Рома стигна до извънредно сложна победа с 2:1 като посетител на Болоня в мач от 4-ия кръг на Серия " А ". Александър Коларов даде задатък на гостите 48-ата минута, а шест минути по-късно Сансоне изравни от дузпа. Победният гол бе дело на Един Джеко в 94-ата минута. Пет минути преди края на постоянното време Манчини бе изпъден.

Така " вълците " събраха 8 точки и излизат на 4-о място във краткотрайното класиране, до момента в който " синьо-червените " са с точка по-малко.

Коларов даде задатък на Рома малко след началото на второто полувреме след чудесно осъществяване на директен свободен удар.

В 54-ата минута Никола Сансоне изравни от дузпа.

Пет минути преди края на постоянното време Джанлука Манчини получи втори жълт картон за нарушаване пред наказателното поле и бе изпъден.

Въпреки това " вълците " стигнаха до надвит гол в закючителните секунди на срещата. Джеко бе оставен самичък в наказателното поле и с глава засече центриране на Лоренцо Пелегрини за 1:2.