Родният национал Станислав Иванов стартира като титуляр за своя Чикаго

...

Стаси Иванов стартира титуляр и удари греда за Чикаго Файър срещу отбора на Дейвид Бекъм

Родният национал Станислав Иванов започва като титуляр за своя Чикаго Файър в равенството с Интер Маями. Двата отбора не съумяха да се победят и приключиха при резултат 0:0, само че мачът бе изпълнен с положения.
 Ливърпул губи милиони от прехвърлянето на Шакири Ливърпул губи милиони от прехвърлянето на Шакири
Стаси действаше по дясното крило. Заедно с него него в центъра на терена започва някогашният футболист на Ливърпул Джердан Шакири, а като десен бранител се подвизаваше някогашният футболист на ЦСКА - София Борис Секулич. Иванов се размина с гола в 31-ата минута, когато прекрасен негов удар по земя се удари в страничния дирек. Той бе сменен в 80-ата минута от младока Брайън Гутиерес.