Роден е 1995 г. в София. Още на 14 останал

...
Роден е 1995 г. в София. Още на 14 останал
Коментари Харесай

Рапърът FYRE пред Мон Дьо: Детството ми приключи, когато разбрах, че майка ми е болна от рак

Роден е 1995 година в София. Още на 14 останал самичък и израснал без родители. Един от най-влиятелните рап реализатори у нас сега, артист с редица сполучливи функции в киното. Изявен състезател.

Това е Огнян Павлов - FYRE.

А история, като тази на неговия живот, рядко се среща. “Бях на 14 и единственото, което се питах, като всеки младеж, беше за какво на мен? ”

Пред Мариян Станков - Мон Дьо, FYRE разкрива тъгата зад моментите, които към днешна дата дефинира като най-голямата си контузия - да загубиш и двамата си родители още в тийнейджърските си години, написа dariknews.bg.

След като губи татко си, с който в никакъв случай не са живели дружно на 10 години, на 14 схваща, че е напът да загуби и майка си.

“Буквално мога да се върна в деня, в който майка ми ми сподели, че е болна от рак. Бях на подготовка по айкидо, не можех да направя нищо, не можех и да се концентрирам ", споделя FYRE.

“Аз бях ужасно завързан към нея. Тя беше, може би единственият човек в живота ми, на който аз разчитах на 100%. Тя ми беше първият и единствен същински почитател. ”

Той споделя още, че е с майка си до последно, макар че стартира да учи в университет и да работи, с цел да се оправя.

Загубата ѝ обаче оставя сериозен отпечатък върху Огнян и той стартира да “затиска ” себе си с облика на FYRE.

“В Огнян виждах избрани недостатъци и контузии. И бях избрал FYRE да е мощната версия - мачо версията, това извънредно се харесва на обществото тук ", споделя изпълнителят за интервала на създаване на своя обществен облик.

По неговите думи тъкмо тогава стартира и да се “самонаранява ” покривайки цялото си тяло с татуировки, приема това като опция на алкохола и опиатите, към които не протяга ръка.

“Друг мой огромен комплекс е, че бях пълен като дете и огромна част от тези татуировки са отзив на думите на хората, които са ме построили, които са ми казвали ти си противен, в никакъв случай няма да изглеждаш добре, не си за сцена. ”

Пораствайки, част от тези усещания за мъжът - мачо, FYRE добива от мъжките фигури в живота си. Отсъствието на татко в живота му го кара да се обръща за съвет и образец към своите треньори, мъжете, които вижда в спортните и фитнес залите, както и на улицата.

“Когато бях на 16 години, започнах да работя в един фитнес. И там по през целия ден седях и попивах истории, от тези мъже се носеше една аура. Приятелите ми, с които излизах в квартала, се оплакваха да кажем, че не са им дали джобни, а във фитнеса упражнявах с хора, които през 90-те години са излизали хора с калашници пред колите им и са убивали най-хубавите им другари ", спомня си той за облиците, въодушевили FYRE.

Пред Мон Дьо Огнян разкрива, че макар огромното прелъщение, което е представлявал животът “на улицата ”, той не се е отдал на опиатите или насилието в нито един миг.

“Много от по-малките момчета си мислят, че силата е тъкмо във визията - назобен, татуиран, с мощна кола, само че желая дребните да знаят, че доста от тези мъже в кавички имат извънредно огромен боязън да споделят тези неща, които аз ти споделям - огромните си контузии и комплекси. " За собствен “компас ” на положително и неприятно той е възприел вярата и Бог, към които се обръща от момента, в който губи майка си.

“Направо ме прекатурна, имал съм моменти, в които седнал съм и рева и ми е болно за хора, които съм наранил в годините, просто им звъня и споделям, че се разкайвам. ”

Само преди година FYRE стана татко за първи път. И тогава разгласи, че се отдръпва от музикалната сцена, само че къде по пътя си е той в този момент - гледайте целия диалог с Мариян Станков Мон Дьо във видеото.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР