Джулиус Рандъл се настройва за RJ Barrett, дебютът на Имануел Куикли за Раптърс: „Хайде, малки братя“
RJ Барет и Имануел Куикли може към този момент да не са съотборници на Джулиъс Рандъл, само че това не попречи на звездата на Никс да продължава подкрепяйки двамата.
Рандъл разгласява видео към историята си в Instagram в понеделник вечерта, на което гледа дебюта на Барет и Куикли с Раптърс след съботната договорка.
Никс размениха двамата младежи дружно с избора от втори кръг за 2024 година на Раптърс за нападателя О. Г. Ануноби, нападателя Прешъс Ачиуа и гарда Малачи Флин.
Благодарение на следобедния сигнал за Никс, Рандъл имаше свободна вечер да гледа някогашните си съотборници.
В късото видео звездата на Никс можеше да бъде чута да споделя „ да, сър “ и „ заключен “, до момента в който предаването показваше двамата най-нови членове на Торонто на екрана.
Той озаглави видеоклипа „ Да вървим, братчета “.
Раптърс завоюваха мача със 124-121. Барет има 19 точки и 9 битки, дружно с заключителните наказателни удари.
Куикли добави 14 точки и шест битки.
Барет, канадец,...
Прочетете целия текст »




