Рилци се наложи с 4:0 над Доростол (Силистра) в приятелска

...

Рилци вкара четири на Доростол

Рилци се наложи с 4:0 над Доростол (Силистра) в другарска среща, играна в Добрич. Селекцията на Валентин Пейчев доминираше през целия дуел и пропусна да вкара още голове. Тон за триумфа даде Дейвид Венциславов, който открадна топката от съперник и озовал се самичък против вратаря откри резултата в 10-ата минута. По еднакъв метод Евгени Димитров удвои в средата на първото полувреме. В 50-ата минута силистренския вратар се постара, само че не устоя на канонадата. Той отрази първия насочен удар към него. Миг по-късно се оправи и с добавката на различен футболист на противника. Моментално Дейвид Венциславов насочи трети изстрел и топката се укроти в мрежата. В 85-ата минута Гюрсел Гюрсел лиши топката от силистренци, финтира ги на аутлинията и вкара четвъртия гол. После топката още един път влезе във вратата на Доростол, само че попадението не беше зачетено поради засада.
 Четирима от Рилци не упражняват Четирима от Рилци не упражняват 31 яну | 14:13  Септември (Тервел) вкара два пъти на Рилци Септември (Тервел) вкара два пъти на Рилци 30 яну | 16:35  Доростол си върна голмайстор Доростол си върна голмайстор 24 яну | 15:35 Още от БГ Футбол  Бивш нападател на Левски подписа с тим от трета дивизия на Австрия Бивш нападател на Левски подписа с тим от трета дивизия на Австрия 6 фев | 17:05 19 0  ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за "червените " 6 фев | 17:01 689 2  Победа за Мартин Райнов в Румъния Победа за Мартин Райнов в Румъния 6 фев | 16:40 400 0  Черноломец (Попово) победи Локо (ГО) Черноломец (Попово) победи Локо (ГО) 6 фев | 16:00 981 6  Контролите на отборите от efbet Лига Контролите на отборите от efbet Лига 6 фев | 16:00 44576 15 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за "червените " 6 фев | 17:01 689 2  Владимир Зографски на прага на топ 20 на дребната шанца на Игрите в Пекин, злато за Япония Владимир Зографски на прага на топ 20 на дребната шанца на Игрите в Пекин, злато за Япония 6 фев | 14:45 6259 17  Дани Алвеш и Адама Траоре титуляри за Барса против Атлетико (съставите) Дани Алвеш и Адама Траоре титуляри за Барса против Атлетико (съставите) 6 фев | 16:18 2844 2  Мъри: Ако стигнем Европа, ще е еднакво на купа, футболистите няма какво да разделят между тях с изключение на триумфите Мъри: Ако стигнем Европа, ще е еднакво на купа, футболистите няма какво да разделят между тях с изключение на триумфите 6 фев | 13:46 8578 50  Павел Ангелов записа най-хубавия резултат в кариерата си в Пекин 2022 Павел Ангелов записа най-хубавия резултат в кариерата си в Пекин 2022 6 фев | 15:34 4659 12 Класиране Програма