Рикардо Петречко се изправи срещу Люк Литлър след загуба със

...

Люк Литлър СЕ СРЕЩА с германски опонент на Откритото първенство на Белгия в ожесточена размяна и беше обявен за „арогантен“... преди да удари 9 стрели, за да победи Роб Крос на финала

Рикардо Петречко се изправи против Люк Литлър след загуба със 7-3 от тийнейджърската дартс сензация

Той по-късно написа в Instagram: „ Така че в действителност правя оценка обстоятелството, че можете да играете такава игра на такова възраст. Но се надявам, че арогантността ще го накаже'

Литлър победи Роб Крос на финала, откакто уцели стреличка с девет, с цел да завоюва третата си професионална купа

17-годишният юноша има неподражаемо хладнокръвие, което на някои им се коства блестящо, което може би е това, което раздразни Петречко.

Той също чества с възторг, откакто взе последните четири крайници, с цел да победи полския съперник.

Той призна, че е упражнявал единствено 20 минути преди четвъртфиналната си победа с 6-2 над Джърмейн Уатимента, тъй като е гледал равенството 1-1 на Ливърпул с Манчестър Сити.