Рейнджърс не отговаря на високооктановото нападение на Ойлърс при тежка загуба
Рейнджърс съумяха да разчитат на героизма на Джонатан Куик в мач с един гол един път този сезон, само че този път не беше стабилно против мощен екип на Ойлърс.
Едмънтън вкара четири гола през третия интервал, с цел да завоюва с 4-3 против Рейнджърс, откакто тимът хазаин отбрани преднина от един гол през по-голямата част от мача пред въодушевена и реагираща аудитория в петък вечер в Медисън Скуеър Гардън.
Загубата прекъсна поредицата от три победи на Рейнджърс.
Мачът беше 1-0 до малко повече от 43 минути, откакто Сините фланелки удариха първи в първия фрейм след гол на Блейк Уилър.
Ойлърс най-сетне съумяха да надминат Куик във финалния фрейм, когато Зак Хаймън и Ивендър Кейн означиха при разлика от 1:08, с цел да отбележат първата си преднина за вечерта с 15:43 до края на регулирането.
Уорън Фоегеле и Райън Маклауд означиха голове по-късно през интервала, с цел да завъртят този мач напълно в интерес на Едмънтън.
Тази желан втори вятър по този начин и не дойд...
Прочетете целия текст »




