Рейчъл Грант, която изигра едно от момичетата на Джеймс Бонд

...
Рейчъл Грант, която изигра едно от момичетата на Джеймс Бонд
Коментари Харесай


Рейчъл Грант, която изигра едно от момичетата на Джеймс Бонд във филма от 2002 година Н

Рейчъл Грант, която изигра едно от девойките на Джеймс Бонд във кино лентата от 2002 година " Не умирай през днешния ден ", упрекна Стивън Сегал в полов тормоз, заяви Би Би Си.

Актрисата описа в изявление цялата ситуация, в която е изпаднала поради Сегал и опита му да я насили.

„ Искаше да си смъква бюстието и да седна на леглото му. Аз отхвърлих, само че той някакви съумя да ме съблече и да ме принуди да легна. Повтаряше „ Искаш ли да видиш интимните ми елементи? “, а аз бях ужасена “, споделя Грант в изявление за медията.

„ Всички питаt за какво не съм го споделила по-рано, че това е небивалица! Но действителността е следната: когато преживееш сходна контузия, последното нещо, което искаш, е да приказваш за нея “, добави Грант и сподели, че придвижването против половия тормоз Time`sUp и тяхната самодейност #MeToo са я предиздвикали да прояви храброст и да опише какво се е случило.

Адвокатите на Сегал обявиха, че артистът изрично отхвърля тези обвинявания и че Грант няма доказателства за подобен случай.

Случката, по думите на актрисата, се разиграла по време на фотоси у нас. Тогава двамата взели участие във кино лентата " ИЗлязъл да убива " през септември 2002 г.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР